16.VII.2017 – XV Niedziela zwykła

1. Dziękuję paniom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać. Na stoliku z gazetami leży lista na sprzątanie w kolejne soboty. Proszę o wpisywanie się.

2. Msze Św. w tygodniu – we wtorek i czwartek o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00.

3. W przyszłą niedzielę, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, po Mszach Św. odbędzie się  poświęcenie samochodów, motocykli i innych środków transportu.

4. Składam serdeczne podziękowania za wszystkie ofiary składane na budowę kościoła. Bóg zapłać.

5. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: od poniedziałku do soboty – Msza św. gregoriańska za ś. p. + Stanisławę Grabowską, w niedzielę – 23.07. – godz. 10.00 – + Kazimierę Liwską w 5 rocz. śm., - godz. 11.30 – + Danutę Liwską, - godz. 16.00 – + Krzysztofa Rosiaka z okazji imienin