Intencje mszalne

10.04. – 16.04.2023r.

10.04. – Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy. 8.30 + Hieronima i Antonine Brzezińskich, Barbarę i Zbigniewa Golba, Barbarę i Jerzego Sołodowskich, Helenę Dukalską. 10.00 + Józefa Rosika w rocz. śm. 11.30 + Natalię i Tadeusza Jabłońskich, Krystynę Brzezińską. 11.04. – Wtorek. 7.30  12.04. – Środa. 18.00 13.04. – Czwartek. 7.30 14.04. – Piątek. 18.00  15.03. – […]

10.04. – 16.04.2023r. Read More »

3.04. – 10.04.2023r.

3.04. – Wielki Poniedziałek. 7.30 4.04. – Wielki Wtorek. 11.00 Pogrzeb 5.04. – Wielka Środa. 18.00 6.04. – Wielki Czwartek– Liturgia Wieczerzy Pańskiej. 18.00 7.04. – Wielki Piątek –  Liturgia Męki Pańskiej. 18.00 8.04. – Wielka Sobota – Wigilia Paschalna. 19.00 + Zbigniewa Suskiego w 2 r. śm. 9.04. – Niedziela – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. 

3.04. – 10.04.2023r. Read More »

27.03. – 2.04.2023r.

28.03. – Wtorek. 7.30  29.03. – Środa. 18.00 + Ewę. 30.03. – Czwartek. 7.30 31.03. – Piątek. 17.00 O zdrowie dla Jakuba w 25 urodziny, Amelii w 16 urodziny. 1.04. – Sobota. 7.30 2.04. – Niedziela Wielkiego Postu – Palmowa. 8.30  10.00 + Halinę Hanas w 5 r. śm. 11.30 + Ryszarda Świątko z ok.

27.03. – 2.04.2023r. Read More »

20.03. – 26.03.2023r.

20.03. – Poniedziałek – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. 18.00  21.03. – Wtorek. 7.30  22.03. – Środa. 18.00 23.03. – Czwartek. 7.30 24.03. – Piątek. 18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące. 25.03. – Sobota – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. 10.00 + Krystynę i Stanisława Tyszkiewicz. 26.03. – 5 Niedziela Wielkiego Postu. 8.30 + Stanisławę Grabowską w

20.03. – 26.03.2023r. Read More »

6.03. – 5.03.2023r.

13.03. – Poniedziałek – 2 dzień rekolekcji. 16.00 + Krystynę Tyszkiewicz. 18.00 + Krystynę Żurkowską z ok. imienin, Tadeusza Żurkowskiego o łaskę życia dla obojga. 19.30 + Józefa Rosika w 16 r. śm. 14.03. – Wtorek – 3 dzień rekolekcji. 16.00 W pewnej intencji. 18.00 + zm. z cr. Rębelskich, Nasiłowskich i Olędzkich. 19.30 O

6.03. – 5.03.2023r. Read More »

6.03. – 5.03.2023 r.

6.03. – Poniedziałek. 18.00 Za Ojczyznę. 7.03. – Wtorek. 7.30 Za parafian. 10.03. – Piątek.  17.30 Droga Krzyżowa. 18.00 + Adama i Mariannę Późnieckich. 12.03. –  3 Niedziela Wielkiego Postu – I dzień rekolekcji. 8.30 + Stanisławę Brzezińską w 7 r. śm. 10.00 + Kazimierza Rudnickiego w 33 r. śm. i Zofię Rudnicką. 11.30 +

6.03. – 5.03.2023 r. Read More »

27.02. – 5.03.2023r.

27.02. – Poniedziałek. 18.00 O Boże błogosławieństwo dla Wioletty i Rafała Głuch w 20 r. ślubu. 28.02. – Wtorek. 7.30 Za rodzinę Klaudii i Józefa o światło Ducha Świętego i opiekę Bożą. 1.03. – Środa. 18.00 + Tadeusza Żurkowskiego w 12 r. śm. i Krystynę Żurkowską. 2.03. – Czwartek. 7.30 O szczęśliwą operację dla Zbigniewa.

27.02. – 5.03.2023r. Read More »

20.02. – 26.02.2023r.

20.02. – Poniedziałek. 18.00  21.02. – Wtorek. 7.30  22.02. – Środa – Popielec. 10.00 O błogosławieństwo Boże w rocz. ślubu Marcina i Agaty. 18.00 + Stanisława Dulczewskiego i Wacława Świętlickiego w 1 r. śm. i Helenę Świętlicką. 19.30 + Eleonorę w dniu imienin. 23.02. – Czwartek. 7.30 24.02. – Piątek.  17.15 Droga Krzyżowa. 18.00 +

20.02. – 26.02.2023r. Read More »

6.02. – 12.02.2023r.

13.02. – Poniedziałek. 18.00 + Katarzynę Kuklik. 14.02. – Wtorek – święto św. Cyryla i Metodego. 7.30 O błogosławieństwo Boże dla Lilian z ok. imienin. 15.02. – Środa. 18.00 16.02. – Czwartek. 7.30 17.02. – Piątek.  18.00 O błogosławieństwo Boże dla Ryszarda i Lidii Głuch z ok. rocz. ślubu. 18.02. – Sobota. 7.30  19.02. – 

6.02. – 12.02.2023r. Read More »