6 listopada 2022 r. – 32 Niedziela Zwykła

  1. Od wczoraj w naszym kościele zostały zainstalowane relikwie bł. Michała Tomaszka i Zbigniewa Strzałkowskiego Ojców franciszkanów i pierwszych polskich męczenników misjonarzy. Po każdej Mszy świętej indywidualne błogosławieństwo relikwiami dla chętnych. Dziękuję br. Janowi Hruszowcowi za podzielenie się świadectwem o błogosławionych.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. w kościele.
  3. Za tydzień zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z kościołem prześladowanym.
  4. Wójt Gminy Jabłonna, Sołtysi Wsi Zachodnich, Gminne Centrum Kultury w Skierdach zapraszają wszystkich mieszkańców na wspólne świętowanie w PRZEDDZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 10.11.2022r. O godz.17.00 rozpocznie się Marsz historyczny – od skweru na skrzyżowaniu ulic Golfowej i Mazowieckiej do Gminnego Centrum Kultury w Skierdach, gdzie o godz. 17.30 rozpocznie się piknik historyczny. W programie: animacje i konkursy dla dzieci oraz żołnierska grochówka. Natomiast o godz. 18.00 wysłuchamy koncertu pieśni patriotycznych w wykonaniu Anny Marii Adamiak.
  5. Z racji święta narodowego w piątek 11.11. wierni mogą skorzystać z dyspensy od postu udzielonej przez Biskupa Diecezji.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy.