4.12. 2022r. – 2 Niedziela Adwentu

  1. Zapraszam na roraty – czyli Msze Św. ku czci Matki Bożej. Roraty będą odprawiane codziennie. Na roraty w poniedziałek i środę szczególnie zapraszam dzieci lampionami, które są symbolem naszego czekania wraz z Maryją na przyjście Syna Bożego.
  2. Dzisiaj kończymy rekolekcje adwentowe. Bóg zapłać Ojcu Jerzemu Siedleckiemu za ich przeprowadzenie, jak również spowiednikom którzy w tych dniach posługiwali w naszej parafii.
  3. Jak co roku Caritas rozprowadza świece wigilijne. Dochód jest przeznaczony na akcje charytatywne prowadzone przez Caritas szczególnie na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świece nabywamy w zakrystii.
  4. Przy ołtarzu znajduje się poświęcony opłatek. Ofiary składane za opłatek są przeznaczone na wykonanie drzwi w kościele. Bóg zapłać.
  5. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św.
  6. W darach dla potrzebujących z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia organizujemy zbiórkę chemii domowej tj: płyny do mycia naczyń, proszki do prania, płyny do płukania ubrań i naczyń, mydła, szampony itp. Przekazane one będą Diakonii Miłosierdzia regionu Legionowo, która ma pod sobą 20 biednych rodzin. Bóg zapłać.
  7. Zachęcam do lektury Idziemy.