28 sierpnia 2022 r. – 22 Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Zachęcam dzieci komunijne do praktykowania 9 I piątków miesiąca, jak również kandydatów do bierzmowania do comiesięcznej spowiedzi przed przyjęciem sakramentu. Spowiedź od 17.15.
  2. Rodziców, którzy pragną, aby ich dzieci przyjęły I komunię św. w naszej parafii zapraszam na pierwsze spotkanie w niedzielę 4.09. po Mszy św. o godz. 11.30.
  3. Serdecznie dziękuję panom: Rafałowi i Adamowi Głuch, Andrzejowi Liśkiewiczowi, Kamilowi, Krzysztofowi Wielądkowi i Jarosławowi Dąbrowskiemu za pomoc i pracę w tym tygodniu przy plebanii, kościele i przy urządzaniu salki w kościele.
  4. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę inwestycyjną i za kwiaty do kościoła.
  5. Serdecznie zapraszamy na Diecezjalne Spotkanie Rodzin, które będzie miało miejsce 4 września 2022 roku w parafii pod wezwaniem św. Jana Pawła II w Radzyminie.
  6. Sołtys Rajszewa zaprasza do udziału w Festiwalu Sołectw w nadchodzącą sobotę 3 września. Na przygotowanym festiwalowym stoisku z potrawami oraz w konkurencjach sportowych Rajszew będzie reprezentował Gminę Jabłonna. Festiwal odbywać się będzie na placu przy Kościele w Woli Kiełpińskiej Gmina Serock i rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 13.00, a zakończenie Festiwalu planowane jest o godz. 19.00 występem gwiazdy wieczoru.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy.