25 czerwca 2022 r. – 12 Niedziela Zwykła

  1. Od 26.06. przez 2 tygodnie ks. proboszcza będzie zastępował ks. Paweł Sasin. Proszę, aby wszelkie poważniejsze sprawy kancelaryjne związane np. ze  ślubami zostawić na powrót ks. proboszcza z urlopu.
  2. Wykonanie kostki przed kościołem wyniesie ok. 32000zł. Proszę o ofiary na konto parafialne. Przy wyjściu z kościoła stanęła okolicznościowa puszka.
  3. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę przeznaczoną na kostkę przed kościołem. 
  4. W tym roku po raz 40. wyruszą z diecezji warszawsko-praskiej pielgrzymki piesze na Jasną Górę. Pielgrzymować można w dwóch terminach. 5 sierpnia wyruszy Warszawsko-Praska Pielgrzymka Piesza z parafii Narodzenia Pańskiego w Warszawie-Witolinie. Na Jasną Górę pielgrzymi dotrą 14 sierpnia. 16 sierpnia z Konkatedry Matki Bożej Zwycięskiej na Kamionku wychodzi Praska Pielgrzymka Piesza Pomocników Matki Kościoła, która na Jasną Górę wchodzi 25 sierpnia. Zachęcamy do wzięcia udziału w tych wyjątkowych „rekolekcjach w drodze”. Szczegóły dotyczące pielgrzymek na stronie diecezjalnej – www.diecezja.waw.pl
  5. Zapowiedzi: Michał Olszewski, kawaler z par. św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim i Anna Maria Kaczmarska, panna ze Skierd par. tut.(zap.2).

Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy.