12 marca 2023 r. – 3 Niedziela Wielkiego Postu

  1. Rozpoczęliśmy rekolekcje parafialne. Potrwają od wtorku włącznie. Nauki będą się odbywać o godz. 16.00, 18.00 i 19.30. Witamy serdecznie ks. Andrzeja Sochala, który w tych dniach będzie nam towarzyszył dzieląc się z nami Słowem Bożym. Przypominam, że udział w rekolekcjach wielkopostnych i komunia św. wielkanocna jest dorocznym obowiązkiem każdego katolika. Spowiedź odbędzie się w poniedziałek i wtorek. Dzieci i młodzież uczestniczą w rekolekcjach szkolnych.
  2. Zapraszam na Drogę krzyżowa w piątki o godz. 17.30, Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o 16.00 z okolicznościowym kazaniem pasyjnym. 
  3. Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Legionowie zaprasza kandydatów do klasy pierwszej na DNI OTWARTE, które odbędą się w dwie soboty – 18 marca i 1 kwietnia – od godziny 10.00 do 13.00. Będzie to okazja do poznania oferty edukacyjnej, obejrzenia budynku i spotkania z personelem szkolnym. Informacje o rekrutacji są na stronie: salezy.pl i na plakacie przy wyjściu z kościoła.
  4. Przy krzyżu znajduje się puszka na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  5. W środę obowiązkowa zbiórka dla ministrantów. Rozpoczynamy Mszą św. o 18.00. Obecność obowiązkowa.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy i Mazowsze.